Sitio Hospedaria Paiol
Sitio Hospedaria Paiol São Bento do Sapucaí met 9 kamers is gelegen op 3 km van Arte No Quilombo en op 25 minuten wandelen van Stone Ana Chata.
Dit hotel ligt ook binnen 2 km afstand van natuurlijke bezienswaardigheden zoals de Pedra do Bau.
Gastenkamers bieden een balkon, samen met een bureau voor het comfort van de gasten. De hotelkamers beschikken over een bubbelbad, een apart toilet en een douche. Leuke extra's om uw verblijf te veraangenamen zijn een bubbelbad, een apart toilet en een douche, samen met een haardroger en handdoeken.
Nabijgelegen restaurants, waaronder Restaurante Sabor com Arte, dat op een korte afstand van Sitio Hospedaria Paiol is.
- Luchthavens
- Luchthaven São José dos Campos104 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Kamervoorzieningen
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ✈
Hoe ver is de luchthaven São José dos Campos van Sitio Hospedaria Paiol?
Er is een 105 km afstand tussen São José dos Campos en Sitio Hospedaria Paiol. - 🚗
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Sitio Hospedaria Paiol?
Sitio Hospedaria Paiol biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Sitio Hospedaria Paiol uitchecken?
Klanten van Sitio Hospedaria Paiol moeten tot 12:00 uitchecken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in Sitio Hospedaria Paiol?
De gemiddelde kamerprijs in Sitio Hospedaria Paiol is $51. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes worden aangeboden in dit hotel in São Bento do Sapucaí?
In dit hotel in São Bento do Sapucaí kunnen gasten uit Studio Appartement, Superior Driepersoonskamer en Superior Vierpersoonskamer kiezen.